Filterlər

Filter by price

Reytinqə görə

Bütün 1–9 of 43 nəticə göstərilir

Patch cable.

Patch cable, lokal şəbəkələrdə istifadə olunan kabel parçasıdır. Müxtəlif komplektasiyada və növdə ola bilir. Lokal şəbəkələrin qurulmasında istifadə olunur.

Lokal şəbəkələrin düzgün qurulması üçün vacib olan əsas faktorlarda biri də keyfiyyətli patç kabel istifadəsidir. Fiber optik patch cord bazarında öz sözünü demiş şirkətlərdən olan, Sopto brendinin patç kordlarını, Bakıda ADT Comp Group şirkəti topdan və pərakədə şəkildə təklif edir. Beynəlxalq standartlara cavab verən Sopto patch cable həm də zəmanət ilə müştəriyə təqdim edilir.

Patch cable satışı.

Müxtəlif ölçülərdə və başlıqlar ilə hazırlanımış fiber optik patch cordları müştərilərimizə təqdim edirik. Təklif etdiyimiz  patç kordlar single mode fiber-optik kabeldən, UPC və APC polirovkalı başlıqlarla hazırlanmışdır. Simplex və ya duplex fiber-optik kabeldən hazırlanmış patc kordlarımız mövcuddur. Anbarlarımızda hər hansı məhsul olmadığında, müştərilərimizin sifarişi əsasında olkəyə qısa müddətdə gətirə bilirik. Sifariş tərəflər arasında müqavilə bağlanmaqla qəbul edilir və ən qisa zamanda sifarişçiyə təqdim edilir. Patch cord satışı ilə yanaşı istənilən növ pigtail kabelləri də mövcuddur.

Patch cable növləri.

Fiber Optik SC-SC Patch cord Duplex  / Simplex

Sopto  Fiber Optik LC-LC Patch cord Duplex  / Simplex

Fiber Optik SC-LC Patch cord Duplex  / Simplex

Sopto Fiber Optik FC-LC Patch cord Duplex  / Simplex

 

Fİber optik pigteyl növləri:

Pigtail Sopto, 2mm 2m Simplex SC/UPC SM

Pigtail 2.0mm, 1.5m SOPTO SC APC SM

Sopto pigtail, LC/UPC, 0.9mm 1.5m Simplex SM

Pigtail, SOPTO 1.5m 0.9mm SC/APC SM

Pikteyl, 0.9mm 1.5m SC/UPC SM satışı

Hər hansı bir modelin sihayıda olmaması mümkündür. Daha dəqiq informasiya üçün bizimlə əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Hörmətlə, ADT Comp Group.