Patch panel satışı

Patch panel satışı ADT Comp Group şirkətinin əsas yönəldiyi istiqamətlərdən biridir. Fiber optik patç panellər müasir internet və telekommunikasiya sistemlərinin əsasını təşkil edən qurğulardandır. Sadə iş principinə baxmayaraq, yerinə yetirdiyi əməliyatların faydası çoxdur.

Müxtəlif komplektasiyada olan fiber optik patch panellər və detallarını istənilən sayda təmin etməyə qadirik. Fiber optik avadanlıqların satışında 10 ildən çoxdur ki fəaliyyət göstəririr. Tərəfdaşlarımızla birbaşa əlaqədə olduğumuz üçün Bakıda patch panel satışını ən sərfəli şəkildə aparan şirkətlərdənik.

Patch panel növləri

Yuxarıda da qeyd etdiyimiz kimi, anbarlarımızda hər cür fiber optik patch panel toplamaq üçün detallar mövcuddur.  Port sayi, kasset sayı, fiber-optik kabel giriş sayı, istifadə olunan başlıq növlərinin fərqi və sair parametrlər ilə bölünə bilər patç panellər.

ADT Comp Group şirkəti, patch panel, SFP modul, Mediakonverter və sair avadanlıqların satışı ilə məşquldur. Satış topdan və pərakədə şəkildə yerinə yetirilə bilər. Bu sahədə işlədiyimiz partnyorlarımız əsasən İnternet provayderlər, Online odəmə xidmətləri, irili-xırdalı müxtəlif müəssisələrdir.

12 Portluq fiber optik patch panellər.

Əsasən SC Simplex adaptorlar ilə qoşulub istifadə edilən panel dir. Patch panelin ölçüsü 19U rack kabin üçün nəzərdə tutulub. Əgər 12 port qoşulmasınını elə böyük qutuda etmək istəməsəniz sadə 12 portluq sonlama qutuıarımız da mövcuddur.

24 portluq fiber optik patç panellər.

24 portluq fiber optik patç panellər SC Sİmplex / Duplex, LC Duplex versiyalarda mümkündur. Həmçinin UPC və APC polirovka müxtəlifliyini də təmin edə bilərik. Bəzi hazır modelləri sizə təqdim edirik:

Fiber optik patch panel, 24 port LC / Duplex

Patch Panel FO24 SC Simplex Single Mode

48 portluq fiber optik patç panellər.

48 portluq fiber optik patç panellər həmçinin müxtəlif komplektasiyalarda toplamaq mümkündür. Qoşuıan başlıqlar SC, LC adaptorların Simplex / Duplex versiyaları ilə mümkündür. Eləcə də UPC, APC kimi polirovka fərqləri də nəzərə alına bilər. Bəzi hazır modelləri sizə təqdim edirik:

Patch Panel 48 port LC  / Duplex, Single Mode

Patch Panel, 48 port SC / Duplex, Single Mode

Daha ətraflı məlumat və ya əməkdaşlıq üçün bizimlə əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Hörmətlə,

ADT Comp Group.