Gigabit Media Konverter, 100KM single fiber 10/100/1000MB

Qiymət: 148,00 AZN

Məhsul haqqında məlumat

Gigabit Single Fiber, Media Converter 10/100/1000MB 100KM

Artikul: 000889

Mövcuddur
Operativ satış
Taksit kartı ilə alış
Çatdırılma mövcuddur
Zəmanətli məhsullar
Menecer
Menecer
Suallara cavab
Zəng: +994 (70) 245-29-09

Gigabit Media Konverter, 100KM single fiber 10/100/1000MB modeli

Gigabit Media Konverter, 100KM,single mode, 10/100/1000MB, tək lifli avadanlıq şirkətimiz tərəfindən təqdim edilir.
Bu avadanlıq IEEE802.3z, IEEE802.3ab standartlarına uyğundur və 10/100/1000Base-T, 1000Base-SX/LX kimi standartları dəstəkləyir. Gigabit Single fiber optik media conventer, 10/100/1000Base-T elektrik siqnallarını 1000Base-SX və əksinə konvertasiya edir. Şəbəkənin transmissiya distansiyasını optik kabel vasitəsi ilə 100 kilometrə kimi artırır.

Gigabit media konverter satışı.

Gigabit Media Konverter, 100KM,single mode, köhnə standart simli kabellərlə (Cat5,Cat6) müasir fiber-optik kabellərin arasında məlumat mübadiləsini aparır. Məlumat mübadiləsi dedikdə elektrik siqnalları fiber-optik siqnala və əksinə konvertasiya edir. Simli kabellər gələn interfeysə RJ45 port quraşdırılıb. Fiber-optik kabel gəlın interfeysə isə SC/ST portlar. fiber-optik interfeysdə tək lifli və ya cüt lifli portlar ola bilir. Media konverter, -20C dən +75C dək temperatur aralığında stabil fəaliyyət göstərə bilir. Ölçüsü isə 9.4*7*2.6cm-dir.

Əlimizdə çox sayda və fərqli xüsusiyyətli Media konverterlər var.

Fiber-optik avadanlıq satışı.

Hər cür fiber-optik avadanlıq satışı ilə bağlı saytımızı gəzib. Istəyinizə uyğun avadanlıqlar və kompleks həlləri əldə edə bilərsiniz. Siz rahat rahat saytımızda məlumat axtarış edə bilərsiniz. İstədiyiniz məlumatı tapmağınız üçün sadə və başa düşülən stildə hazırladığ.

 

ADT Comp Corp.

Şirkətimiz tək fiberoptik sistemlər sahəsində yox. Həmçinin kompyuterlər, noutbuklar, serverlər, təhlükəsizlik sistemləri və sair şəbəkə və ofis avadanlıqlarının satışı ilə məşquldur. 20 ildən artıqdır ki bu sahədə mövcud olmağımız və bazarda tanınan və güvənilən kompyuter avadanlıqları satıcısı olmağımız. Sizə haradan fiber-optik avadanlıq, printer, server, kamera və sair avadanlıqları almağı göstərə bilər.

 

 

Supporting inter-conversion between 10/100/1000Base-TX and 1000Base-SX

Supporting full-duplex and half-duplex and its auto-sensed

Supporting automatic cross connection of twisted pair interfaces, facilitating system commissioning and installation

Supporting the transmission of extra-long VLAN packets

Supporting Quality of Service (QoS) and ensuring the transmission of VoIP packets;

Supporting STP to form a redundant network

Rəylər

Rəy bildirilməyib

İlk rəyi siz yazın “Gigabit Media Konverter, 100KM single fiber 10/100/1000MB”

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.