Gigabit Mediakonvertor, 20 km 10/100/1000Mb Single Fiber SM TX1310/RX1550 A.

Qiymət: 65,00 AZN

Məhsul haqqında məlumat

Gigabite  FO Media Converter  10/100/1000Mb Single Fiber 20 km modeli, TX1310/RX1550 B. IEEE802.3z and IEEE802.3ab standartlarına uyğun işləyir. 10/100/1000Base-T və 1000Base-SX standtları arasında məlumatl mübadiləsini apara bilir

Artikul: 000890

Mövcuddur
Operativ satış
Taksit kartı ilə alış
Çatdırılma mövcuddur
Zəmanətli məhsullar
Menecer
Menecer
Suallara cavab
Zəng: +994 (70) 245-29-09

Gigabit Mediakonvertor, 20 km 10/100/1000Mb Single Fiber SM TX1310/RX1550 A.

Gigabit Mediakonvertor, 20 km, 10/100/1000Mb Single Fiber 20 km modeli, TX1310/RX1550 A. IEEE802.3z and IEEE802.3ab standartlarına uyğun işləyir. 10/100/1000Base-T üzərindən gələn elektrik siqllarını, 1000Base-SX/LX fiber optik siqnala və əksinə çevirir. 1 ədəd RJ45 porta malikdir və 1 SC port var. Avadanlıq single mode fiber optik kabel ilə işləyir. 20 kilometr məsafəyədək fiber optik xətt ilə məlumat ötürülməsini təmin edir. 10/100/1000Base-T və 1000Base-SX standtları arasında məlumatl mübadiləsini apara bilir. Avadanlıq avtomatik olaraq 10/100/1000Mbps, Half/Full duplex seçir və işləyir. Hər bir portun ayrı məlumat indikatorları sizə şəbəkəni və statusları rahat müşahidə etməyə imkan yaradır.  Komplektasiyasında 5v 1A-lik adaptor verilir. Avadanlıqın ölçüləri Media Konverter üçün şassiyə uyğundur. Media Konverter  -20ºC~+75ºC temperatur aralığında işləyə bilir və soyutma sistemlərindən kənarda qala bilər.

Fiber optik media konverter satışı.

Media Konverter satışı ADT Comp Group tərəfindən aparılır. Zəmanətli məhsuldur.
Digər Media Converter modelləri ilə saytımızda tanış ola bilərsiniz. Təklif etdiyimiz modeli tək və ya çüt (A/B) versiyada əldə edə bilərsiniz.

ADT Comp Corp.

Şirkətimiz tək fiberoptik sistemlər sahəsində yox. Həmçinin kompyuterlər, noutbuklar, serverlər, təhlükəsizlik sistemləri və sair şəbəkə və ofis avadanlıqlarının satışı ilə məşquldur. 20 ildən artıqdır ki telekommunikasiya sahəsində fəaliyyət göstəririk, və bir çox yerli, xarici şirkətlərlə əməkdaşıq. Bu izə öz növbəsində keyfiyyətli və sərfəli xidmət göstərmək üçün bizə stimul verir.

Fiber optik avadanlıqların və detalların satışı.

Hər cür fiber-optik avadalıq satışı ilə bağlı saytımızı gəzib, istəyinizə uyğun avadanlıqları əldə edə bilərsiniz. Siz rahat, vaxtınızı itirmədən saytımızda məlumat axtarış edə bilərsiniz. İstədiyiniz məlumatı tapmağınız üçün sadə və başa düşülən stildə dizayn etdik.

 

Supporting inter-conversion between 10/100/1000Base-TX and 1000Base-SX

Supporting full-duplex and half-duplex and its auto-sensed

Supporting automatic cross connection of twisted pair interfaces, facilitating system commissioning and installation

Supporting the transmission of extra-long VLAN packets

Supporting Quality of Service (QoS) and ensuring the transmission of VoIP packets;

Supporting STP to form a redundant network

Rəylər

Rəy bildirilməyib

İlk rəyi siz yazın “Gigabit Mediakonvertor, 20 km 10/100/1000Mb Single Fiber SM TX1310/RX1550 A.”

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.