Media Konverter 10/100MB 40KM Single fiber

Qiymət: 59,00 AZN

Məhsul haqqında məlumat

Single Fiber, Media Convertor 10/100Base-TX to 100Base-FX

Artikul: 000893

Mövcuddur
Operativ satış
Taksit kartı ilə alış
Çatdırılma mövcuddur
Zəmanətli məhsullar

Media konverter 10/100MB 40KM Single fiber

Media Konverter 10/100MB, 40KM, Single fiber, Single Mode, tək lifli avadanlıq şirkətimiz tərəfindən təqdim edilir.
Megabit Single fiber, optik media konvertor, 10Base-T və  100Base-TX elektrik siqnallarını  100Base-FX  və əksinə konvertasiya edir. Şəbəkənin transmissiya distansiyasını optik kabel vasitəsi ilə 40 kilometrə kimi artırır.

Media Konvertor 10/100MB Single Fiber 40KM satışı.

Single fiber Media konverter köhnə standart simli kabellərlə (Cat5,Cat6) müasir fiber-optik kabellərin arasında məlumat mübadiləsini aparır. Məlumat mübadiləsi dedikdə elektrik siqnalları fiber-optik siqnala və əksinə konvertasiya edir. Simli kabellər gələn interfeysə RJ45 port quraşdırılıb. Fiber-optik kabel gələn interfeysə isə SC/ST portlar. fiber-optik interfeysdə tək lifli və ya cüt lifli portlar ola bilir. Media konverter, -20C dən +75C dək temperatur aralığında stabil fəaliyyət göstərə bilir. Ölçüsü isə 9.4*7*2.6cm-dir.

Əlimizdə çox sayda və fərqli xüsusiyyətli Media konverterlər var.

Fiber-optik avadalıq satışı.

Hər cür fiber-optik avadalıq satışı ilə bağlı saytımızı gəzib. Istəyinizə uyğun avadanlıqlar və kopmpleks həlləri əldə edə bilərsiniz. Siz rahat rahat saytımızda məlumat axtarış edə bilərsiniz. İstədiyiniz məlumatı tapmağınız üçün sadə və başa düşülən stildə hazırladığ.

 

ADT Comp Corp.

Şirkətimiz tək fiberoptik sistemlər sahəsində yox. Həmçinin kompyuterlər, noutbuklar, serverlər, təhlükəsizlik sistemləri və sair şəbəkə və ofis avadanlıqlarının satışı ilə məşquldur. 20 ildən artıqdır ki bu sahədə mövcud olmağımız və bazarda tanınan və güvənilən kompyuter avadanlıqları satıcısı olmağımız. Sizə haradan fiber-optik avadanlıq, printer, server, kamera və sair avadanlıqları almağı göstərə bilər.

 

10/100Mbps auto-sensed, facilitating network upgrade

Built-in efficient switching core to implement flow control and reduce broadcast packets

Full-duplex and half-duplex auto-sensed

Supporting automatic cross connection of twisted pair interfaces, facilitating system commissioning and installation

Supporting 10/100Mbps store-and-forward and 100Mbps cut-through transmission with optional dip-switch(unique)

Supporting the transmission of extra-long packets up to1600 bytes

Supporting the transmission of extra-long VLAN packets

Supporting Quality of Service (QoS) , ensuring the transmission of VoIP packets

Supporting STP to form a redundant network

Extremely low power consumption, low heat, stable performance and long lifetime

Rəylər

Rəy bildirilməyib

İlk rəyi siz yazın “Media Konverter 10/100MB 40KM Single fiber”

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.