PCM to Fiber, Multiplexer 8 port Single Mode 20KM

Qiymət: 530,00 AZN

Məhsul haqqında məlumat

PCM to Fiber Multiplexer, 8 RJ11 telefon porta, 2 RJ45 Fast Ethernet  şəbəkə porta, 1 FC Single Mode porta malik avadanlıqdır. Komplektasiyasında 2 ədəd 5v 2A-lik adaptorlar, istifadə üçün təlimat kitabçası və zəmanət talonu verilir. Media Konverter  -20ºC~+70ºC temperatur aralığında işləyə bilir və soyutma sistemlərindən kənarda qala bilər. Ölçüsü: 133*80*32 (mm) təşkil edir.

Artikul: 000894

Mövcuddur
Operativ satış
Taksit kartı ilə alış
Çatdırılma mövcuddur
Zəmanətli məhsullar
Menecer
Menecer
Suallara cavab
Zəng: +994 (70) 245-29-09

PCM to Fiber, Multiplexer 8 port Single Mode 20KM

PCM to fiber, multiplexer, 8 RJ11 telefon porta, 2 RJ45 Fast Ethernet  şəbəkə porta, 1 FC Single Mode porta malik avadanlıqdır. Avadanlıq telefon portlarından gələn siqnalı konvertasiya  edir və single mode fiber optik lif ilə 20 kilometr məsafəyədək ötürə bilir. Avadanlıq simli telefon xətdinin kifayət etmədiyi məsafələrdə telefonların daxili Mini ATS-lərə qoşulamsı üçün istifadə edilir. Fiber optik avadanlıq həmdə media konverter kimi fəaliyyət göstərə bilir. 10/100BASE-T standartla işləyən 2 ədəd RJ45 port sizin üçün məlumat mübadiləsini asanlaşdıracaqdır. CAT5, CAT6 tip şəbəkə kabelləri üzərindən gələn məlumatları da fiber optik lif üzərindən 20 kilometr məsafəyədək göndərir. Dövlət qurumları, hava limanları, iri yaşayış kompleksləri, otellər, böyük anbarlar və sair obyektərdə istifadə edilir.  Optik avadanlıq 2 parçadan ibarətdir ötürüçü və qəbul edən.  Komplektasiyasında 2 ədəd 5v 2A-lik adaptorlar, istifadə üçün təlimat kitabçası və zəmanət talonu verilir. Media Konverter  -20ºC~+70ºC temperatur aralığında işləyə bilir və soyutma sistemlərindən kənarda qala bilər. Ölçüsü: 133*80*32 (mm) təşkil edir.

PCM to Fiber Multiplexer satışı.

PCM to fiber multiplexer satışı ADT Comp Group tərəfindən aparılır.Zəmanətli məhsuldur. 8 kanallı versiyalardan başqa 2 kanallı versiyaları da mövcüddur. Bundan əlavə olaraq təhlükəsizlik sistemlərinin müxtəlif avadanlıqlarını təklif edə bilərik.  Kameralar, DVR, NVR və bu kimi avadanlıqlar, rəsmi zəmanət ilə bizim şirkətdən əldə edə bilərsiniz. Satış ilə yanaşı video müşahidə sistemlərinin montaj və servis işlərini bizə həvalə edə bilərsiniz. Şirkətimizin peşakar əməkdaşaları qoyulan tapşırıqları zamanında və keyfiyyətli şəkilfə yerinə yetirə bilərlər.

Fiber-optik avadalıq satışı.

Hər cür fiber-optik avadalıq satışı ilə bağlı saytımızı gəzib. Istəyinizə uyğun avadanlıqlar və kopmpleks həlləri əldə edə bilərsiniz. Siz rahat rahat saytımızda məlumat axtarış edə bilərsiniz. İstədiyiniz məlumatı tapmağınız üçün sadə və başa düşülən stildə hazırladığ.

ADT Comp Group.

Şirkətimiz tək fiberoptik sistemlər sahəsində fəaliyyət göstərmir. Həmçinin kompyuterlər, noutbuklar, serverlər, təhlükəsizlik sistemləri və sair şəbəkə və ofis avadanlıqlarının satışı ilə məşquldur. 20 ildən artıqdır ki bu sahədə mövcud olmağımız və bazarda tanınan və güvənilən kompyuter avadanlıqları satıcısı olmağımız. Sizə haradan fiber-optik avadanlıq, printer, server, kamera və sair avadanlıqları almağı göstərə bilər.

 

Rəylər

Rəy bildirilməyib

İlk rəyi siz yazın “PCM to Fiber, Multiplexer 8 port Single Mode 20KM”

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.