SFP modul Sopto, SPT-P551G-80D model, Dual Fiber SM 80km 1.25G 1550nm

Qiymət: 72,00 AZN

Məhsul haqqında məlumat

SPT-P551G-40D SFP Dual Fiber SM 80km 1.25G 1550nm modeli Sopto şirkətinin məhsuludur.

Artikul: 000992

Mövcuddur
Operativ satış
Taksit kartı ilə alış
Çatdırılma mövcuddur
Zəmanətli məhsullar
Menecer
Menecer
Suallara cavab
Zəng: +994 (70) 245-29-09

SFP modul Sopto, SPT-P551G-80D model, Dual Fiber SM 80km 1.25G 1550nm

SFP modul Sopto, SPT-P551G-80D model, satışı həyata keçirilən transiver modeli  80 kilometr məsafəyədək məlumatları ötürmək üçün nəzərdə tutulub.

Cisco, HP, Nortel və digər brendlərin şəbəkə avadanıəqlarə ilə tam uyğun işləyə bilir.

Sopto şirkətinin məhsullarının keyfiyyəti, dünyanın aparıcı sertifikasiya şirkətləri tərəfindən yüksək səviyyədə qiymətləndirilib və sertifikatlaşdırılıb.

ADT Comp Group.

Şirkətimiz tək fiberoptik sistemlər sahəsində yox. Həmçinin kompyuterlər, noutbuklar, serverlər, təhlükəsizlik sistemləri və sair şəbəkə və ofis avadanlıqlarının satışı ilə məşquldur. 20 ildən artıqdır ki bu sahədə mövcud olmağımız və bazarda tanınan və güvənilən İKT avadanlıqları satıcısı olmağımız. Sizin haradan fiber-optik avadanlıq, printer, server, kamera və sair avadanlıqları almağa komək edə bilər.

SFP modulların satışı.

Sopto SFP, SPT-P551G-40D model, Dual Fiber SM 40km 1.25G 1550nm

Sopto SFP modul, SPT-P551G-80D model, Dual Fiber SM 80km 1.25G 1550nm

SPT-P131G-10D model Sopto SFP, Dual Fiber SM 10km 1.25G 1310nm

Digər SFP modulların satışı haqqında və digər Fiber optik avadanlıqların və bu sahədə lazım olacaq digər ləvazimatların. Telekommunikasiya avadanlıqlarının topdan və pərakəndə satışı. Hər cür fiber-optik avadalıqların satışı ilə bağlı saytımızı gəzib. Istəyinizə uyğun fiber optik avadanlıqlar və kopmpleks həlləri əldə edə bilərsiniz. Siz rahat rahat saytımızda məlumat axtarış edə bilərsiniz. İstədiyiniz məlumatı tapmağınız üçün saytımızı sadə və başa düşülən stildə hazırladığ.

  • Data-rate of 1.25Gbps operation
  • 1550nm DFB laser and PIN photo detector for 80km transmission
  • Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
  • Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
  • Compatible with SONET OC-24-LR-1
  • Compatible with RoHS
  • +3.3V single power supply
  • Operating case temperature:

Standard: 0 to +70°C
Extended: -20 to +85°C

Rəylər

Rəy bildirilməyib

İlk rəyi siz yazın “SFP modul Sopto, SPT-P551G-80D model, Dual Fiber SM 80km 1.25G 1550nm”

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.