SFP Modul, SPT-PB351G-L10D SPT-PB531G-L10D model Sİngle Fiber

Qiymət: 36,00 AZN

Məhsul haqqında məlumat

SPT-PB351G-L10D SPT-PB531G-L10D modelləri SFP Single Fiber SM 10km 1.25G modeli Sopto şirkətinin məhsuludur.

Artikul:002479

Mövcuddur
Operativ satış
Taksit kartı ilə alış
Çatdırılma mövcuddur
Zəmanətli məhsullar
Menecer
Menecer
Suallara cavab
Zəng: +994 (70) 245-29-09

SFP modul, SPT-PB351G-L10D  SPT-PB531G-L10D modelləri,  Single Fiber SM 10km 1.25G

SFP modul, SPT-PB351G-L10D SPT-PB531G-L10D satışı, həyata keçirilən transiver modeli  10km məsafədə məlumatları ötürmək üçün nəzərdə tutulub.

Cisco, HP, Nortel və digər brendlərin şəbəkə avadanıəqlarə ilə tam uyğun işləyə bilir.

Sopto şirkətinin məhsullarının keyfiyyəti, dünyanın aparıcı sertifikasiya şirkətləri tərəfindən yüksək səviyyədə qiymətləndirilib və sertifikatlaşdırılıb.

SFP modul, SPT-PB351G-L10D  SPT-PB531G-L10D modellərini tək və ya cüt şəkildə əıdə edə bilərsiniz.

ADT Comp Group.

Şirkətimiz tək fiberoptik sistemlər sahəsində yox. Həmçinin kompyuterlər, noutbuklar, serverlər, təhlükəsizlik sistemləri və sair şəbəkə və ofis avadanlıqlarının satışı ilə məşquldur. 20 ildən artıqdır ki bu sahədə mövcud olmağımız və bazarda tanınan və güvənilən İKT avadanlıqları satıcısı olmağımız. Sizin haradan fiber-optik avadanlıq, printer, server, kamera və sair avadanlıqları almağa komək edə bilər.

Təhlükəsizlik sistemləri.

ADT Comp Corp firmasının təklif etdiyi təhlükəsizlik sistemləri sadəcə avanadləqlardan ibarət deyil.
Bİzim Təklif etdiyimiz kamera, domofon, access control və bu kimi avadlıqların tək satışı ilə məşqul deyilik.
Həmdə yüksək peşakarlığa malıik servis işçilərimiz. Verilən tapşırıqın ölçüsündən aslı olmayaraq. Zamanında və keyfiyyətini nəzərə alaraq yerinə yetirib təhfil verir.

SFP modulların satışı.

SFP modul, SPT-PB351G-L10D  SPT-PB531G-L10D model.

Digər SFP modulların satışı haqqında və digər Fiber optik avadanlıqların və bu sahədə lazım olacaq digər ləvazimatların. Telekommunikasiya avadanlıqlarının topdan və pərakəndə satışı. Hər cür fiber-optik avadalıqların satışı ilə bağlı saytımızı gəzib. Istəyinizə uyğun fiber optik avadanlıqlar və kopmpleks həlləri əldə edə bilərsiniz. Siz rahat rahat saytımızda məlumat axtarış edə bilərsiniz. İstədiyiniz məlumatı tapmağınız üçün saytımızı sadə və başa düşülən stildə hazırladığ.

  • Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
  • 1310nm FP or 1490/1550nm DFB laser and PIN photo detector for 10km transmission
  • Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with simplex LC or SC receptacle
  • Digital Diagnostic Monitoring, Internal Calibration or External Calibration
  • Compatible with SONET OC-24-LR-1
  • Compatible with ROHS
  • +3.3V single power supply
  • Operating case temperature,

Standard: 0 to +70°C

Industral: -40 to +85°C

Rəylər

Rəy bildirilməyib

İlk rəyi siz yazın “SFP Modul, SPT-PB351G-L10D SPT-PB531G-L10D model Sİngle Fiber”

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.