SFP modul, SPT-PB351G-L40D SPT-PB531G-L40D 40km model tək lifli transiverlər

Qiymət: 53,00 AZN

Məhsul haqqında məlumat

SPT-PB351G-L40D SPT-PB531G-L40D model SFP modul satışı, həyata keçirilən transiver modeli 40 kilometr məsafədə məlumatları ötürmək üçün nəzərdə tutulub.

Artikul: 000986

Mövcuddur
Operativ satış
Taksit kartı ilə alış
Çatdırılma mövcuddur
Zəmanətli məhsullar
Menecer
Menecer
Suallara cavab
Zəng: +994 (70) 245-29-09

SFP modul, SPT-PB351G-L40D SPT-PB531G-L40D modeli Sopto şirkətinin məhsuludur, SM Single Fiber  1.25G 40km

SFP modul, SPT-PB351G-L40D SPT-PB531G-L40D model, həyata keçirilən transiver modeli  40 kilometr məsafədə məlumatları ötürmək üçün nəzərdə tutulub.

Cisco, HP, Nortel və digər brendlərin şəbəkə avadanıəqlarə ilə tam uyğun işləyə bilir.

Sopto şirkətinin məhsullarının keyfiyyəti, dünyanın aparıcı sertifikasiya şirkətləri tərəfindən yüksək səviyyədə qiymətləndirilib və sertifikatlaşdırılıb.

Təklif etdiyimiz transiver modellərini istər tək tək, istər cüt olaraq əldə edə bilərsiniz.

SFP modul, SPT-PB351G-L40D SPT-PB531G-L40D modelərinin satışı.

SFP Modul satışı Sopto şirkətinin rəsmi distribyutoru olan ADT Comp Group tərəfindən aparılır.Zəmanətli məhsuldur. Sopto transiver modul 1 lifli cüt versiyasından başqa versiyaları da mövcüddur. Sİngle Mode, single fiber  işəlyən Sopto brendinin müxtəlif SFP transiver modellərini bizdən əldə edə bilərsiniz.

Fiber-optik avadalıq satışı.

Hər cür fiber-optik avadalıq satışı ilə bağlı saytımızı gəzib. Istəyinizə uyğun avadanlıqlar və kopmpleks həlləri əldə edə bilərsiniz. Siz rahat rahat saytımızda məlumat axtarış edə bilərsiniz. İstədiyiniz məlumatı tapmağınız üçün sadə və başa düşülən stildə hazırladığ.

ADT Comp Group.

Şirkətimiz tək fiberoptik sistemlər sahəsində fəaliyyət göstərmir. Həmçinin kompyuterlər, noutbuklar, serverlər, təhlükəsizlik sistemləri və sair şəbəkə və ofis avadanlıqlarının satışı ilə məşquldur. 20 ildən artıqdır ki bu sahədə mövcud olmağımız və bazarda tanınan və güvənilən kompyuter avadanlıqları satıcısı olmağımız. Sizə haradan fiber-optik avadanlıq, printer, server, kamera və sair avadanlıqları almağı göstərə bilər.

  • Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
  • 1310nm FP or 1490/1550nm DFB laser and PIN photo detector for 10km transmission
  • Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with simplex LC or SC receptacle
  • Digital Diagnostic Monitoring, Internal Calibration or External Calibration
  • Compatible with SONET OC-24-LR-1
  • Compatible with ROHS
  • +3.3V single power supply
  • Operating case temperature,

Standard: 0 to +70°C

Industral: -40 to +85°C

Rəylər

Rəy bildirilməyib

İlk rəyi siz yazın “SFP modul, SPT-PB351G-L40D SPT-PB531G-L40D 40km model tək lifli transiverlər”

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.