Filterlər

Filter by price

Bütün 1–9 of 18 nəticə göstərilir

Media Konverter.

Media Konverter satışı! Bildiyimiz kimi misdən hazırlanmış şəbəkə kabelinin ötürmə üzünluğu 100 metr məsafəyə kimi işləyir. Media Konverter müasir şəbəkə infrastrukturunun ayrılmaz hissəsidir Media konverterlər olmadan bu məsafəni artırmaq artıq xərc tələb edir. Sviçlər alınmalıdır, sviçlər üçün yer tapılmalıdır, quraşdırılması və sair bu kimi işlər vaxt və pul itkisidir. Bu hallar ilə qarşılaşmamaq üçün mediakonverterlərdən istifadə etmək daha məqsədyönlüdür. Fiber optik kabelin, media konverterin, başlıqların qiymətinə baxsanız görərsiniz fəqrini. Şəbəkə kabelindən fərqli olaraq, fiber optik kabel məlumat mübadiləsini 100km məsafədən artığa belə ötürə bilir. Ötürülən işıq siqnallarını toka çevirib şəbəkəyə ötürmə işini isə mediakonvertor həyata keçirir.

Media Konverter satışı.

İşlədiyi məsafəyə, fiber optik port sayına, kabel moduna görə fəqlənən müxtəlif növ media konverterlər mövcuddur.  ADT Comp Group şirkəti, müxtəlif brendlərin media konverterlərinin Bakıda topdan və pərakəndə satışı ilə məşquldur. Məhsullarımız zəmanət ilə, rəsmi distribyutor tərəfindən təqdim edilir. Satılan avadanlıqlar dünya standartıarına cavab verir və keyfiyyətli detallardan hazırlanır. Hazır mediakonvertorlarla yanaşı SFP modul ilə işləyən transiverlərimiz də mövcuddur.

1 lifli fiber optik media konverter satışı:

SOPTO Media Konverter Gigabit 40km SPM-ET253-N40S Modeli

FO Media Konverter 20km 10/100MB Tək lifli TX1310nm RX1550nm A

FO Media Konverter 20km 10/100MB Tək lifli TX1550nm/RX1310nm B

Gigabit Media Konverter, 20 km 10/100/1000Mb Single Fiber SM TX1310/RX1550 A

Gigabit  Media Converter 20 km 10/100/1000Mb Single Fiber SM TX1550/RX1310 B.

100 KM Gigabit Media Konverter, single fiber 10/100/1000MB modeli

40 KM Media Konverter 10/100MB  Single fiber

MediaKonverter, 40km 10/100MB Tək lifli TX1310nm/RX1550nm A

MediaKonverter, TX1550nm/RX1310nm 40km 10/100MB Tək lifli B

SOPTO SFP Media Converter 10/100/1000

2 lifli fiber-optik media konverter satışı:

SOPTO Media Converter, 40km 10/100M cüt lifli SPM-ET43-N40S Modeli

SOPTO Media Konverter  40km 10/100/1000M Cüt lifli Single Mode SPM-ET23-N40S Model

Gigabite Mediakonverter 20 km 10/100/1000Mb Dual Fiber TX1310/RX1310

100KM  Media konverter 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX

Media konverter Cüt Lifli 10/100MB 20KM

NetLink Media Converter dual fiber 10/100 25km HTB-1100S

NetLink Media Konverter Dual Fiber 10/100/1000 25km HTB-GS-03

Axtardığınız Media Konverter siyahıda və ya saytımızda olmadıqda sifariş ilə Bakıya gətirə bilərik. Bunun üçün tərəflər arasında müqavilə bağlanır və əməliyyat yerinə yetirilir.