Filterlər

Filter by price

Reytinqə görə

Bütün 1–9 of 11 nəticə göstərilir

Optik splitter satışı.

Optik splitter satışı, Bakıda ADT Comp Group şirkəti, topdan və pərakəndə şəkildə həyata keçirir. Fİber optik avadanlıqlar sahəsidə uzun müddətdir ki fəaliyyət göstəririk. Məhsulların keyfiyyəti və sərfəli olması bizim üçün prioritet təşkil edir. PLC splitterlər bizim fiber optik internet provayderlərə satdığımız əsas məhsullardandır. Əsasən Sopto şirkətinin məhsullarının satışı ilə məşqul oluruq. Çünki Sopto şirkətinin Azərbaycanda rəsmi tərəfdaşıyıq. Bakıya Sopto firmasının PLC splitterlərini və digər avadanlıqlarını bizim şirkət gətirir. Şirlətlər istəyə uyğun olaraq köçürülmə ilə ödəniş edə bilər.

Optik splitter növləri

Optik spliter növləri əsasən port sayı və polirovkasına( UPC / APC )  görə fərqlənir. Anbarlarımızda həm kasset splitterlər, həmdə mikro PLC splitterlər də mövcuddur. Fiber-optik spliterlərə uyğun sonlama qutuları, patç kabellər, patc panellər və sair avadanlıqlar satışda var.

Sopto fiber optik splitter, 4 portluq UPC polirovka

SOPTO PLC Splitter FO4, ACP Single Mode

PLC Splitter FO8 UPC

FO 8 PLC Splitter, APC Single Mode

SOPTO PLC Splitter, FO16 SC APC Single Mode

PLC Splitter, FO16 UPC

SOPTO Optik Splitter satışı,  32 port UPC

PLC Optik Splitter, FO32 APC