SPT-P131G-10D SFP, Dual Fiber Transiver SM 10km 1.25G 1310nm

Qiymət: 28,00 AZN

Məhsul haqqında məlumat

Transiver SFP SM 20km 1.25G 1310nm, yüksək ötürücülük gücünə malik moduldur.

Artikul: 000989

Mövcuddur
Operativ satış
Taksit kartı ilə alış
Çatdırılma mövcuddur
Zəmanətli məhsullar
Menecer
Menecer
Suallara cavab
Zəng: +994 (70) 245-29-09

SPT-P131G-10D SFP, Dual Fiber Transiver SM 20km 1.25G 1310nm

SPT-P131G-10D model SFP, SM 10km transiver 1.25G 1310nm, yüksək ötürücülük gücünə malik transiver sfp moduldur.
10 kilometr uzunluga məlumatları ötürmə qabiliyyəti mövcuddur.  Sopto şirkətinin olan bu trasnsiver sistem administranorlarının daim istifadə etdikləri SFP modullardır. Qurğu, Cİsco, HP, Juniper və sair bu kimi şəbəkə avadanlıqları ilə işləyə bilir. SFP Media konverterlara qoşula bilir.

ADT Comp Group.

Şirkətimiz tək fiberoptik sistemlər sahəsində yox. Həmçinin kompyuterlər, noutbuklar, serverlər, təhlükəsizlik sistemləri və sair şəbəkə və ofis avadanlıqlarının satışı ilə məşquldur. 20 ildən artıqdır ki bu sahədə mövcud olmağımız və bazarda tanınan və güvənilən İKT avadanlıqları satıcısı olmağımız. Sizin haradan fiber-optik avadanlıq, printer, server, kamera və sair avadanlıqları almağa komək edə bilər.

SFP modulların satışı.

SPT-P131G-10D SFP, Dual Fiber Transiver SM 10km 1.25G 1310nm

SPT-P131G-20D SFP SM 20KM model SFP Dual Fiber Transiver SM 20km 1.25G 1310nm

SPT-P131G-10D SFP SM 10KM modelindən basqa, digər SFP modulların satışı haqqında və digər Fiber optik avadanlıqların və bu sahədə lazım olacaq digər ləvazimatların və ümümi telekommunikasiya avadanlıqlarının topdan və pərakəndə satışı. Hər cür fiber-optik avadalıqların satışı ilə bağlı saytımızı gəzib. Istəyinizə uyğun fiber optik avadanlıqlar və kopmpleks həlləri əldə edə bilərsiniz. Siz rahat rahat saytımızda məlumat axtarış edə bilərsiniz. İstədiyiniz məlumatı tapmağınız üçün saytımızı sadə və başa düşülən stildə hazırladığ.

Features

  • Dual data-rate of 1.25Gbps/1.063Gbps operation
  • 310nm FP laser and PIN photo detector for 20km transmission
  • Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
  • Digital Diagnostic Monitoring: Internal Calibration or External Calibration
  • Compatible with SONET OC-24-LR-1
  • Compatible with ROHS
  • +3.3V single power supply
  • Operating case temperature:

Standard: 0 to +70°C
Industrial: -40 to +85°C

Zəmanət

1 il

Rəylər

Rəy bildirilməyib

İlk rəyi siz yazın “SPT-P131G-10D SFP, Dual Fiber Transiver SM 10km 1.25G 1310nm”

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir