Patc Kord LC-LC 1m 2 lifli

Qiymət: 9,90 AZN

Məhsul haqqında məlumat

Patc Kord LC-LC 1m, (G652D-Standart) 2 lifli (9/125), fiber-optik kabel  parçasıdır. Single mode fiber optik kabeldən ibarət olan bu pact kordun uzunluğu 1 metrdir, diametri isə 3 millimetrdir.

Artikul: 000918

Mövcuddur
Operativ satış
Taksit kartı ilə alış
Çatdırılma mövcuddur
Zəmanətli məhsullar
Menecer
Menecer
Suallara cavab
Zəng: +994 (70) 245-29-09

Patc Kord LC-LC 1m 2 lifli.

Patc Kord LC-LC 1m, (G652D-Standart) 2 lifli (9/125), fiber-optik kabel  parçasıdır. Hər iki tərəfdən (göy rəngli) UPC polirovkalı LC başlıqlar ilə sonlandırılmışdır. Single mode fiber optik kabeldən ibarət olan bu pact kordun uzunluğu 1 metrdir, diametri isə 3 millimetrdir. Daxildə olan fiber optik liflər LSZH örtük ilə qapadılmışdır. Patc kordlar əsasən aktiv şəbəkə avadanlıqlarını, optik krosslara və digər avadanlıqların qoşulması üçün istifadə edilir. Telekommunikasiya və IT sahənin ayrılmaz hissələrindəndir patch cordlar. Bu patc kordun siqnalı ötürmə itkisi ortalama olaraq 0.13dB təşkil edir, geriyə qayıdan siqnalın itkisi isə 51dB olur.   İşləmə temperaturu -20C +70C dərəcəyədək olur və buda məlumat mübadiləsinin sürətinin stabil saxlanmasını təmin edir.

LC-LC Patç kord 1m satışı.

Satışı  Sopto şirkətinin rəsmi distribyutoru olaraq ADT Copm şirkəti həyata keçirir.
Təklif edilən Patch Cord LC-LC 1m modeilini online və ya yerində odəniş ilə əldə edə bilərsiniz. Məhsulun sertifikatları və zəmanəti mövcuddur. Uzunluğuna, başlıqlara görə fərqlənən patch cord modelləri ilə saytımızda tanış ola bilərsiniz. Axtardığınız patc kordlar saytımızda olmadığda bizimlə əlaqə saxlayıb sifariş verə bilərsiniz. Biz isə öz növbəmizdə ən qısa zamanda istədiyiniz növ patc kordu sizə təqdim edərik.

ADT Comp Corp.

Şirkətimiz tək fiberoptik sistemlər sahəsində yox. Həmçinin kompyuterlər, noutbuklar, serverlər, təhlükəsizlik sistemləri və sair şəbəkə və ofis avadanlıqlarının satışı ilə məşquldur. 20 ildən artıqdır ki telekommunikasiya sahəsində fəaliyyət göstəririk, və bir çox yerli, xarici şirkətlərlə əməkdaşıq. Bu izə öz növbəsində keyfiyyətli və sərfəli xidmət göstərmək üçün bizə stimul verir.

Fiber optik avadanlıqların və detalların satışı.

Hər cür fiber-optik avadalıq satışı ilə bağlı saytımızı gəzib, istəyinizə uyğun avadanlıqları əldə edə bilərsiniz. Siz rahat, vaxtınızı itirmədən saytımızda məlumat axtarış edə bilərsiniz. İstədiyiniz məlumatı tapmağınız üçün sadə və başa düşülən stildə dizayn etdik.

Patc kord tipi Duplex
Lif standartı SM (G652D)
Konnektor tipi LC/LC
Konnektorun polirovkası UPC
Uzunluğu (m) 1
Kabelin diametri (mm) 3
Qoruyucu təbəqə LSZH
Qoruyucu təbəqənin rəngi Sarı
Siqnal itkisi ≤0,13
Geriyə gələn siqnalın itkisi ≥51
Minimal əyilmə radiusu, mm 30
İşləmə temperaturu, °C -40 +60

Rəylər

Rəy bildirilməyib

İlk rəyi siz yazın “Patc Kord LC-LC 1m 2 lifli”

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir